

voi cita o prietena, careia intr-un final, intr-o anume masura, o sa-i
dati si voi dreptate =))Nu am chef de ziua mea...
- pentru ca-s frustrata deoarece niciodata nu am oferit bomboane colegilor de scoala si nu m-au pupat baietii, ziua mea fiind in vacanta,
- pentru ca e de cacat sa stii ca de la an la an te vei zbarci si tu tre' sa fii vesel pentru asta,
- pentru ca prietenii se fastacesc ca nu pot veni sa te vada si gasesc scuze penibile,
- pentru ca m-am saturat sa aud mereu"bai nu stau bine cu banii anu' asta"
- pentru ca nu vreau sa ma sune rude cu care nu vorbesc decat de 2 ori pe an si trebuie sa le povestesc ce am mai facut eu de-atunci,
- pentru ca voi primi cadouri previzibile(cu 2,3 zile in urma am vorbit eu despre ele si pica super bine caci si asa nu stiau ce sa imi cumpere...)
- pentru ca acum mi-am gasit preocupare sa scriu pe blog despre asta in loc sa fug in lume

Un comentariu:
:) ma bucur ca citezi din clasici:) si ma bucur ca ai timp din cand in cand de aberatiile mele artistice.te astept cu comentarii alese.
Trimiteți un comentariu